language ar
language en-us
language fa
Logo

گروه تحقیقاتی هادی احمدخانی

شرایط و ضوابط استفاده از سایت و محصولات گروه تحقیقاتی هادی احمدخانی

 

 

قوانین و ضوابط استفاده از سایت « قبل از هر گونه فعالیت در سایت، ضروری است‌‌‌ »

 

با دقت مطالعه شود و برای ادامه‌ی فعالیت در سایت با آنها موافقت شود. این مقررات شامل:


۱ . تنها مرجع خرید محصولات و دوره های استاد احمدخانی، سایت hadiahmadkhani.com است و فروش محصولات از طرق هیچ سایت دیگر یا کانال تلگرام، اینستاگرام و … ارائه نمیشود؛ بلکه فروش محصولات فقط از
طریق سایت hadiahmadkhani.com انجام میگردد. 

 

۲. فقط فردی که بهای محصولات را به گروه تحقیقاتی احمدخانی پرداخته است، میتواند  از آن استفاده نماید. استاد احمدخانی به هیچ عنوان رضایت ندارد فردی که بهای محصولات را به سایت hadiahmadkhani.com نپرداخته است، از آن محصولات استفاده کند. بنابراین افراد اجازه ندارند فایلهای خریداری شده را در اختیار دیگران قرار دهند.
در غیر اینصورت، فرد متخلف تحت پیگرد قانونی قرار داده میشود و گروه تحقیقاتی احمدخانی، قانونا تمام ضرر زیان ناشی از این عمل را از فرد خاطی دریافت خواهد نمود.

 

۳ . ایمیل و شماره موبایل شما در سایت، مهمترین شناسه ی شماست. یعنی برای گروه تحقیقاتی احمدخانی، تمام فعالیتهای شما فقط از طریق ایمیل و شماره موبایل شما قابل ردیابی است و اگر آدرس ایمیلتان را فراموش نمایید، نباید از گروه تحقیقاتی احمدخانی انتظار داشته باشید که ایمیل شما را بداند یا بتواند آن را در سایت تشخیص دهد.

 

۴. از آنجا که حساب کاربری شما در سایت بر مبنای ایمیل و شماره موبایل شما ساخته میشود و تمامی فعالیتهای شما اعم از خرید از سایت، مشارکت در نظرات و … روی این پایه، یعنی آدرس ایمیل و شماره موبایل شما قرار میگیرد. بنابراین، به هیچ عنوان امکان تغییر ایمیل وجود ندارد.

 

۵. هر آدرس ایمیل در سایت، یک حساب کاربری یکتا شناخته میشود. یعنی امکان جابه جایی محصولات خریداری شده از یک حساب کاربری به حساب کاربری دیگر ( از یک آدرس ایمیل به آدرس ایمیل دیگری) میسر نیست حتی اگر این دو حساب، متعلق به یک فرد باشد .

 

۶ . اگر فردی با چندین ایمیل متفاوت در سایت ثبت نام کند، از نظر سایت، هر پروفایل، یک حساب کاربری مجزا به حساب میآید و امکان تبادل و انتقال اطلاعات میان پروفایلها وجود ندارد.
حتی اگر این پروفایلها متعلق به یک فرد حقیقی باشند.بنابراین، ضمن ثبت نام در سایت، در به خاطر سپردن آدرس ایمیلی که با آن در سایت ثبت نام نموده اید کوشا باشید و آنرا در محل امنی برای خودتان ثبت و ذخیره نمایید. زیرا تنها امکان ردیابی فعالیتهای شما در سایت، فقط از طریق آدرس ایمیلتان خواهد بود.

 

۷ . تمامی محصولات گروه تحقیقاتی احمدخانی، فقط به صورت دانلودی هستند و پس از خرید موفق یک محصول، لینکهای دانلود آن محصول به صورت خودکار در پروفایل فرد قرار داده میشود. یعنی هیچ بسته ای فیزیکی و هیچ اطلاعاتی از طریق ایمیل ارسال نخواهد شد  . 

 

۸ . به دلیل ماهیت محصولات سایت که به صورت دانلودی هستند، به محض تأیید پرداخت بهای محصول، امکان بازگشت وجه وجود ندارد

 

۹ . مهمترین عاملی که موجب به وجود آمدن نتایج پایدار از محصولات و آموزشهای استاد احمدخانی میگردد، اعتماد و یقین شما به موارد مطرح شده در محصولات و تعهد شما در انجام تمرینات آن در عمل و ادامه دادن به این روند است.

 

تجربه ما از چندین هزار فرد متعهدی که محصولات را تهیه کرده اند {حضوری وآنلاین } و با ایمانی راسخ و پایدار،آن آموزه ها را به کار بسته اند، نشان داده که تغییرات وسیعی در تمام جنبههای زندگیشان (روابط، سلامتی، وضعیت مالی) رخ داده است. بنابراین، همه چیز به ایمان راسخ شما و تعهد شما برای به کار بردن آموزشهای آن دوره یامحصول در عمل، بستگی دارد.

 

۱۰ . پس از خرید محصولات، لینکهای دانلود به سادگی در اختیار فرد خریدار قرار میگیرد و لازم است فرد برای دانلود محصول، از وسیله ی مناسبی استفاده نماید. یعنی از موبایل یا رایانهای که حافظه ی کافی دارد و نرم افزارهای لازم برای دانلود در آن نصب شده است، استفاده نماید. این وبسایت هیچگونه مسئولیتی در برابر مشکلات دانلودی که ناشی از استفاده از وسیله های نامناسب برای دانلود هستند، ندارد.  به عنوان مثال: موبایل با نسخه ی پایین که امکان نصب نرم افزارهای لازم برای دانلود در آن مهیا نیست یا از حافظه ی کافی برخوردار نیست.

 

۱۱ . لینکهای محصولات – حداکثر تا ۶ ماه پس از تاریخ خرید-  در پروفایل فردی قرار داده میشود که از سایت خرید انجام داده است. بنابراین لازم است پس از خرید محصول، در اولین فرصت، فایلها را دانلود و آنها را در محل امنی در سیستم خود ذخیره نماید.

 

۱۲ . تنها امکان خرید محصولاتی در سایت میسر میباشد که در همان لحظه در بخش محصولات وجود دارند. پس از حذف یک محصول از لیست محصولات توسط گروه تحقیقاتی احمدخانی، امکان خرید آن محصول مهیا نیست.اما در نظر داشته باشید که گروه تحقیقاتی احمدخانی همیشه قبل از حذف یک محصول از لیست محصولات، یک محصول جدید که جایگزینی بهتر و عالی تر برای آن محصول است، به لیست محصولات اضافه مینماید و تصمیم برای حذف یا جایگزینی یک محصول، همواره توسط شخص استاد احمدخانی انجام میگیرد. بنابراین اگر میخواهید بدانید،کدام محصول برای خرید مناسب و مورد تأیید استاد است، به جای درخواست برای خرید یک محصول قدیمی که از سایت حذف شده است، فقط کافیست لیست محصولات را در منوی محصولات سایت، چک کنید.

 

۱۳ . در محصولاتی که شامل بیش از یک جلسه هستند، امکان خرید جلسات به صورت مجزا وجود ندارد؛ زیرا آگاهیهایی که در جلسات آن محصول ارائه شده، قابل تفکیک نیست و نتیجه ای که از آن دوره یا محصول کسب میشود، بستگی به درک و اجرای آگاه یهای تمام جلسات آن محصول دارد .

 

۱۴ . امکانات حاصل از خرید یک محصول از سایت فقط در دسترس همان فردی (یعنی همان پروفایل یا همان ایمیلی) است که، اقدام به خرید آن محصول از سایت نموده است. هیچ فردی با پروفایلی متفاوت از آن پروفایل -حتی اگر همسر فرد خریدار باشد- قادر به استفاده از آن امکانات از طریق پروفایل خودش نیست. این امکانات شامل موارد ذیل هستند :

 

امکان دانلود محصول از طریق آن پروفایل امکان دسترسی رایگان به آپدیتهایی که در آینده روی آن محصول مشخص قرار میگیرد
امکان مشاهده، درج نظر و مشارکت در بخش دیدگاههای آن محصول

 

۱۵ . در هنگام خرید از سایت، لازم است هم به قیمت محصول ( در نظر داشته باشید که تمامی قیمتهای سایت به
تومان هستند ) و هم به نام محصول خریداری شده توجه نمایید زیرا پس از اتمام پروسه خرید، امکان هیچ تغییری وجود ندارد. بنابراین اگر فردی در خرید یک محصول اشتباه نماید، امکان جا به جایی خرید یا برگشت وجه، وجود ندارد.

 

۱۶ . در راستای پشتیبانی پس از خرید، تیم پشتیبانی گروه تحقیقاتی احمدخانی همواره شما را یاری میکنند .

 

۱۷ . دانلود از سایت یا درج نظرات در بخش نظرات فایلهای دانلودی، فقط مخصوص اعضاست. یعنی اعضایی که در
سایت ثبت نام کردهاند و سپس با ایمیل و رمز عبورشان وارد سایت شدهاند، امکان مشاهده ی لینکهای دانلود فایلهای دانلودی و مشارکت در بخش نظرات آنها را دارند .

 

۱۹ . ثبت نام در سایت، تغییر رمز عبور و هر تغییرات قابل قبول در اطلاعات درج شده در پروفایل یک فرد، فقط و فقط باید توسط خود شخص انجام شود و نه گروه تحقیقاتی احمدخانی.

 

۲۰ . قبل از اقدام برای درج نظر در سایت، قوانین درج نظر در سایت را با دقت مطالعه نمایید.

 

۲۱ . پس از تأیید و انتشار نظرات، پرسشها، پاسخها و… توسط مدیر، به هیچ عنوان امکان حذف یا ویرایش نظرات میسر نمیباشد.

 

۲۲ . اطلاعات اعضای سایت کاملا محفوظ است و به هیچ عنوان  ( حتی با درخواست خود فرد ) در اختیار سایر اعضای سایت قرار داده

 

نمیشود.

 

۲۳ . امکان ایجاد ارتباطات خارج از سایت برای اعضاء، به هیچ وجه میسر نیست. بنابراین درج هرگونه اطلاعات مانند آدرس ایمیل، شماره تلفن، آیدی و … که به منظور ایجاد ارتباط با سایر اعضاء در خارج از سایت باشد، منتشر نخواهد شد و در صورت تکرار این عمل، فرد مذکور از فعالیت در سایت محروم میشود.

 

۲۴ . « نام نمایشی » . تمام فعالیتهای شما در سایت از قبیل، نوشتن نظر، پاسخ به سوالات دوستان و … با همان ذخیره میشود که برای پروفایلتان انتخاب نموده اید ) و در بخش ویرایش قابل تغییر است.

 

۲۵ . ایمیل هایی که از سایت دریافت میکنید، به خاطر عضویت خودتان و به صورت خودکار توسط سایت ارسال میشود. بنابراین اگر علاقهای به دریافت ایمیل از طرف سایت ندارید، کافی است در همان ایمیل دریافت شده، گزینه «لغو اشتراک » را کلیک نمایید. 

 

۲۶ . پس از ثبت نام در سایت، پروفایل فرد به هیچ وجه از سایت حذف نمیشود و مشارکت های قبلیاش از قبیل نظرات و… در سایت باقی میماند. بنابراین اگر فردی پس از مدتی علاقه ای به حضور در این جمع نداشته باشد، به جای درخواست برای حذف پروفایل، فقط کافی است دیگر وارد سایت نشود.

 

۲۷ . گروه تحقیقاتی احمدخانی حق ویرایش، حذف پروفایل یا محدود کردن فعالیتهای هر فردی را دارد که قوانین این سایت را رعایت نمیکند. 

دلیل بازگشت وجه